Najlepsze lustra do Twojego mieszkaniaInstalacja lustra w domu to coś więcej niż tylko możliwość sprawdzenia włosów i makijażu. Lustra mają zdolność do natychmiastowego przekształcenia pokoju, odbijając światło i sprawiając, że przestrzeń wydaje się większa lub jaśniejsza, w zależności od umiejscowienia. Istnieje wiele rodzajów dostępnych luster, w tym lustra w ramach, lustra montowane na ścianie, a nawet lustra montowane na suficie. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś eleganckiego, nowoczesnego czy rustykalnego, znajdziesz tu opcję dla każdego gustu i stylu.

Zdecyduj, gdzie chcesz umieścić lustro

To pomoże Ci zdecydować, jakiego typu lustra potrzebujesz. Na przykład lustro w ramie nie sprawdzi się dobrze nad kominkiem, ponieważ będzie zasłaniać widok na płomienie. Podobnie, lustro bez ram nie jest dobrym pomysłem nad płaszczem, ponieważ będzie zasłaniać widok przedmiotów, które chcesz wyświetlić. Lustro montowane na ścianie to doskonały wybór do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak foyer, ponieważ można je łatwo usunąć, jeśli ulegnie uszkodzeniu.

Lustra w ramach

Jeśli szukasz stylowego i klasycznego sposobu, aby dodać trochę światła i piękna do swojej przestrzeni, lustra w ramach są doskonałym wyborem. Lustra w ramach mogą być klasyczne, nowoczesne lub cokolwiek pomiędzy. Istnieje duży wybór materiałów, rozmiarów i kolorów do wyboru.

Ramowe lustra mogą szybko i łatwo być montowane na każdej ścianie z pomocą kilku gwoździ lub śrub. Możesz również uzyskać ramę, która pozwala na powieszenie lustra za pomocą jednego gwoździa. Są one szczególnie pomocne dla najemców, którzy nie mogą używać destrukcyjnych metod, takich jak wiercenie.

Lustra w ramach mają również duży wpływ na wygląd pomieszczenia i mogą być wykorzystane do stworzenia punktu centralnego. Są one szczególnie przydatne w grupach, więc możesz udekorować wieloma oprawionymi lustrami o różnych kształtach i rozmiarach.

Autorka