O Nas



Nasz sklep internetowy domar-wnetrza.pl, jest poszerzeniem oferty naszej firmy, prowadzonej już kilkanaście lat. Domar jest jedną z największych firm na terenie Warszawy i okolic, która zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem stolarki otworowej. #Domar oferuje również akcesoria do drzwi oraz listwy przypodłogowe, rolety itp. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów, którzy dążąc do uzyskania perfekcyjnej kompozycji designu swych mieszkań, informowali nas o swych potrzebach, wyszliśmy im naprzeciw i rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowy asortyment. Ideą nowego sklepu jest dopasowanie elementów wnętrza do montowanego na stałe wyposażenia typu, drzwi, okna, listwy przypodłogowe, rolety okienne itp.

W naszym sklepie zakupisz lustra, których szeroki wybór, od luster w ramach lustrzanych, drewnianych i poliuretanowych, które można postawić i powiesić na ścianie. Charakteryzują się one najwyższa jakością od szklanych do kryształowych, posiadają z reguły fazę. Lustra są stylizowane na antyki ale również mamy modele bardzo nowoczesne i wręcz futurystyczne. Sprzedamy Ci również stoliki, które skomponują się świetnie z innymi dekoracjami wnętrz naszego sklepu. Do stolika dokupisz komody i komódki, one również stylizowane są i na styl barokowy, antyczny ale też i nowoczesny. Szczególnie pragniemy zwrócić Twoją uwagę na meble szklane, które są stosunkowo nowością w Polsce, a które dają niesamowite efekty wystroju wnętrza.


Cały asortyment jest tak przemyślany, aby poszczególne elementy mogły być kompletowane. Lecz jeżeli nie potrzebujesz całego zestawu, to zapewniamy, iż zakup pojedynczego elementu wnętrza świetnie się wkomponuje w różne rodzaje stylistyki designu w Twoim mieszkaniu.


Zapraszamy serdecznie.
Zespół DOMAR